levin tekstil
levin tekstil
levin textile
Untitled Document
Üretim

Müşterileri tarafından hazırlanan koleksiyonların üretimini yapan Levin Tekstil, koleksiyon hazırlama ve model tasarımı konularında da hizmet vermektedir. Ürün bazında  daha yüksek verim alınması için sürekli arayış içinde olan Levin Tekstil, verimli çalışma sayesinde oluşan faydayı da müşterileriyle paylaşmaktadır.

Koleksiyon Tasarım

Levin Tekstil, günümüzün trendlerine göre oluşturulabilecek yenilikçi tasarım çalışmalarıyla, beğeni algılarını harekete geçirecek koleksiyonlar üretebilmektedir.

Bünyesindeki enerjik tasarım ekibiyle, markanızın talep edilen koleksiyonlarla donatılmasını, günümüzün çabuk tüketilen trendlerine karşı elinizin daima güçlü kalmasını sağlamaktadır.

Kapasite

Koleksiyon ve modele bağlı olarak, ayda 50 bin ile 75 bin adet arası üretim yapabilmektedir. Üretiminin büyük bir çoğunluğunu ihraç eden Levin Tekstil, kapasitesinin % 15 kadarını da iç pazardan gelen  taleplerin karşılanması için kullanmaktadır.

İhracat yapılan ülkeler

Ağırlıklı olarak Avrupalı firmalar için dünyaca tanınmış çocuk markaları üreten Levin Tekstilin ürünleri aşağıdaki ülkelere ihraç edilmektedir.

Italya
Fransa
Almanya
Danimarka
İngiltere
İspanya
Yunanistan
Polonya

   © 2007 , Tüm hakları Levin Tekstil'e aittir.